Pre 3 godins mi je diagnostiana Anksioznost posle porodzaja .pila sam eliceu 20mg sa polikim namalivanjem dosla na 2.5 mg bila sam super nisam iamal nista do pred neki dan dok mi mali nije pao sa motora i od stresa ponovo anksioznost sad ponovo pijem Eliceu 10mg osecam se malo bolje ali me zanima kad ce poceti antidepresiv da deluje jos bolje i hoceli delovat kao prvi put ..pozdrav do vas

    Odgovoreno: 01. 12. 2019.

Komentari na pitanje: #165109

    • Nina rovina 01. 12. 2019.

      A inace imam opstu anksioznost bez panicnog napada,eto ko na primer strah me zbog dece strah me kada padne bas dosta kishe po nekad po nesto razmisljam pa me uhvati strah na primer ako cuem na tv da je neko bolestan psy i odma kazem i za mene lijeka tako..

    • Nina rovina 01. 12. 2019.

      A kako mislite da poradimo na uzroku, ja pre tri godine sam dobila anksizonost od kada je bila poplava u Skoplju u moje mjesto gde zivim a bila sam 7 mesec trudnoce posle toga sam imala tezak porodzaj i od taj put sam osetila strah posle porodzoja, mada ja sam bila super 1 godinu sam pila minimalnu dozu na 2.5 mg Eliceea.