1. Trnci u glavi

    Pitanje broj: #153756

    Pozdrav,

    Već 2 mjeseca imam trnce u glavi i lijevoj strani lica. U glavi ponekad, ali u licu stalno. Zbog čega se to javlja? Anksiozna sam i imam napade panike, preskakanje, lupanje srca, troje male djece, stres, užurbanost. Bebu dojim, pa sam non stop u nekom neprirodnom položaju. Pogotovo po noći, jer se on budi non stop i doji. Ne spavam. Vrat me boli pa sam čitala da može i od toga. Zanima me ako možete dati Vaše mišljenje na osnovu svega navedenog. Znam da bez pregleda nema dobre dijagnoze ali mišljenje bar.

    Hvala

    Odgovoreno: 27. 09. 2017.
    • Poštovana,

      Bilo bi dobro da se uradi pregled neurologa, jer bez toga je teško oceniti poreklo tegoba koje opisujete. Ujedno, niste naveli da li se i lečite zbog anksioznosti i napada panike, sto je takođe važno da se obavi kod nadležnog psihijatra.
      Tek nakon pregleda neruloga, psihijatra ili neuropsihijatra može se preciznije proceniti stanje.