1. Simptomi shizofrenije

    Pitanje broj: #155961

    Poštovani,

    Da li su ovo simptomi shizofrenije: 1. Izbegava razgovor tokom svađe 2. Uporno priča nešto iako nije u pravu, on je ubeđen da jeste. 3. Ima čudan tih glas 4. Priča nepovezano. 5. Plače 6. Stalno se kreće

    Odgovoreno: 22. 02. 2018.
    • Poštovani,

      Simptomi koje navodite upućuju na psihičko stanje koje treba da sagleda stručnjak - najbolje da se jave i osoba koju opisujete, i neko iz njene najbliže okoline ko bi dao dodatne podatke. Tek nakon toga lekar bi mogao dati odgovor o dijagnozi.