1. Emocionalno nestabilan poremećaj ličnosti uz depresiju

    Pitanje broj: #155118

    Poštovani,

    Radi se o mm koji se unazad 2 meseca leči terapijom Amizol 10 3x1, Eglonil 50 mg 3x1, Klonozepam 3x1/4 i Tritico 1 tableta uveče, dijagnoza mu je emocionalno nestabilan poremećaj ličnosti uz depresiju. Zanima me da li je to gpl i ima li pomaka u lečenju? On je u kući jako depresivan, nervozan i agresivan prema meni, sve je gori i gori uprkos terapiji koju uzima, tako da živim u strahu. Kako dalje?

    Odgovoreno: 02. 01. 2018.
    • Poštovana,

      Ima nekoliko nejasnih reči u mejlu, mm, gpl, pa ne mogu tačno da steknem utisak o čemu se radi. U svakom slučaju na pitanja koja imate u vezi sa terapijom i perspektivama lečenja najbolje je da direktno razgovarate sa lekarom koji je započeo lečenje i postavio dijagnozu.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #155118