1. Da li je lek Rivotril štetan kada se koristi za agorafobiju?

    Pitanje broj: #14293

    Da li je štetan lek Rivotril od 2 mg, ako pije duže od 5 godina? Koristim ga za agorafobiju (paniku)! Ako je štetan, koja je zamena za njega? Da li postoji još neki način lečenja agorafobije, pored ovog medikamentima?

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #14293

    • dejan balaton 28. 12. 2011.

      Dobro vece, ja se izvinjavam ali hteo sam vas pitati na koje delove organizma on njgore utice (steti) , posto ga pijem vec 2 godine i nikako fizicki ne mogu da se skinem sa njega, a bubrezi me bole, krvna slika je u redu, ali urin pokazuje da imam visak proteina