1. Geladrink forte iskustva, upotreba i komentari

    Pitanje broj: #10696

    Poštovani, želela bih da čujem Vaše mišljenje o leku " Geladrink forte", koristim ga od skora zbog artroze oba kolena. Imate li ikakva iskustva po ovom pitanju?

    Odgovoreno: 12. 09. 2008.
    • Ovaj lek sadrži čitav niz hondroprotektivnih supstancija, što znači da bi teorijski trebalo da štiti, čuva i pomaže poboljšanju funkcije zglobnih hrskavica. Istovremeno se opisuje i kao lek koji umanjuje bol, jer osim hrskavica povoljno utiče i na funkciju ostalih zglobnih elemenata, tečnosti, koštanog dela, mekih tkiva i ligamenata. U kojoj je meri delotvoran, jako je teško odgovoriti, jer kao i čitav drugi niz preparata koji su se pojavili u poslednje vreme, nije pravi lek već neka vrsta pomoćnog lekovitog sredstva, pa su i ispitivanja o njegovim efektima skromna.

    • Poštovani, imam problem sa istrošenom hrskavicom kolena i jake bolove. Ne mogu čak ni odgovarajući položaj noge da pronađem, jer su bolovi po nekad nepodnošljivi. Zakazana mi je i operacija kolena, što bih volela da je izbegnem. Pijem geladrink forte 15-tak dana, ali nema nekog napretka. Interesuje me da li dužom upotrebom ovog preparata hrskavica može da se obnovi? Hvala.

    • Imam već 10 meseci problema sa svim zglobovima, naročito kolenima i laktovima. Moram pokušati sa geladrinkom, ali se bojim alergije jer sam na jedan sastojak dobila alergijsku reakciju na koži. Ima li mesta da sumnjam (alergična sam na penicilin)? Hvala.

    • Da li neko ima neku alergijsku reakciju na Geladrink Forte? Počela sam treću kutiju i baš puno kašljem. Što se tiče rezultata oko bolova i pokretljivosti zglobova, mogu reći da je fantastičan, a bila sam kod svih živih fizijatara i silne pare dala, a jedino mi je Geladrink pomogao. Sad sam u dilemi jer ne znam da li da nastavim i da li imam alergiju na isti ili kašalj ne može biti u vezi sa lekom?

    • Imam neku vrstu artritisa, krive mi se zglobovi na prstima ruke i jako su bolni, povisen fibrinogen. 1997 posle saobracajke ugradjena mi je osteosinteza /sipka i 11 srafova u kolenom zglobu i butnoj kosti/ Predlozena mi je ugradnja vestackog kolena i vadjenje osteosinteze. 2019 imala sam period, od oko godinu dana, jako bolnog kolena i utvrdjena mi je gonartroza kolena. Bolove u kolenu vise nemam. Sta od geladrinka da porucim i da li bi mi pomoglo. Hvala

    • Molim vas da li u sastavu gela drink tast ima viramina b12 ,da li pomaze kod giskus hernije?

    • Mojoj majci i meni je pomogao. Mama je pre 6 godina pila 3 x3 meseca sa pauzom od mesec dana. Znaci ,pije (u prahu sa ukusom pomorandze) tri meseca pa pauzira mesec dana. A njena komsinica je trebala u Svedskoj da operise oba kolena ali je uspela da izbegne operaciju. Koristila je Geladrink godinu dana.Ja sam 2017. god. upotrebila 3 pakovanja po mesec dana. Mnogo mi je pomogao.

    • Senada Imam osteortritis generalis, i trenutno je stanje akutno i jako bolno, kukovi, šake, ramena. Gela drink pijem petu konzervu, osjetim samo umanjene bolove u kukovima. Zna Li neko nakon kojeg vremena , tj. broja konzervi Gela drinka, bi se moglo smiriti ovo akutno stanje i time bolovi umanjiti.

    • Interewsuje me da li proizvod je dobar za diskohermiju hvala

    • Pijem četvrtu konzervu geladrink forte praška, oseti se olakšanje, kao i pokretljivost zgloba kolena. Inače radjena mi je ligamentoplastika kolena (prof. Dr. Milankov u kliničkom centru Vojvodine). Posle operacije dolazi do oštećenja hrskavice i problema.

    • Upravo sam zavrsio upotrebu proizvoda koja je trajala 90 dana. Tek toliko, primjecuju se promjene, a kako vec gospodin faruk mededovic pise da mu je pomoglo 80% poslije upotrebe od 2 dana??? To vec nije za povjerovati!

    • Faruk Međedović 02. 07. 2011.

      Pijem ga tek 2 dana. Oduševljen sam. Bolovi su manji za 80% . Imam 70 godinapiti ću ga dok sam živ. Čestitam proizvođaču.

    • Jovana Simic 01. 03. 2010.

      Za lek geladrink imamo samo reci hvale ja i moja porodica. . . Mojoj mami je mnogo pomogao. . . . Pozdrav. . .