Postovani profesore, koje su indikacije kod THIOMUCASE gel, HEPATHROMBIN gel i mast, akoje kod PANALAX drazeje i cepici? hvala vam puno

    Odgovoreno: 31. 08. 2008.
    • Thiomucase je kram kojazahvaljujuci svom sastavu moze biti od pomoci u brzem povlacenju oziljaka posle operacija ili povreda, povlacenju strija ili celulita. Hepatathrombin gel se koristi za sprecavanje tromboza u prosirenim venama i za eventualno lecenje tromboflebitisa uz ostale sistemske lekove. Moze biti od pomoci i za brze povlacenje hematoma.

Komentari na pitanje: #9978

    • Poštovani profesore, da li tiomucase gel mogu koristiti i trudnice? Hvala i puno pozdrava!