Molim vas postovani profesore da li negde na internetu mogu naci knjigu NACIONALNI REGISTAR LEKOVA za besplatni downloads molim vas odgovorite mi. hvala puno

    Odgovoreno: 31. 08. 2008.
    • Na zalost siguran sam da Registra lekova ne mozete naci na internetu. Ovo izdanje svake godine izdaju neke farmaceutske kuce, pa ga tako dele napoklon svojim prijateljima ili klijentima. Ukoliko nije problem, ja u elektronskoj formiimam jedan za proslu godinu, pa me mozete potraziti ukoliko ste iz Nisa.