Postovani, interesuje me sta je to KARBOMID- PEROKSID 10% cula sam da je to dobro za belinu zuba ako mozete recite mi sta je to i da li ima nekih nezeljenih efekata

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Da ovaj preparat jeste namenjen izbeljavanju zuba. Na osnovu 15-o godisnjeg iskustva mnogobrojnih stomatologa smatra se da je sigurno i bezbedno koristiti ovo sredstvo u kucnim uslovima. Naravno, postoji posebna tehnika kako se koristi, sto ce vam stomatolog objasniti. Ukoliko se koristi po preporuci proiyvodjaca i pod kontrolom stomatologa i na propisani nacin, ovo se sredstvo smatra bezbednim.