Postovani, cemu sluzi sprej TANTUM VERDE i mozete li mi reci koji lek preporucujete devojcici od 12 godina protiv mucnina prilikom putovanja? hvala vam puno

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Tantum Verde je rastvor pripremljen za ispiranje usne duplje ili su to tablete za sisanje. Sadrzi neka antisepticka sredstva i pomaze kod bolova u grlu ili nekih ostecenja sluzokoze usne duplje, slicno kao i mnogi drugi preparati za ovu namenu. Nikako nije predvidjen za mucnine prilikom putovanja. Probajte sa Dramamine tableticama.

Komentari na pitanje: #9673

    • Kako se koristi tantum verde sprej? I koliko se puta sme izumati kod odraslih osoba?