Pozdrav za doktora.Interesuje me za sta se koristi, i cemu sluzi amp. ZODOL.i da li moze da se kombinuje sa amp.BEVIPLEXA.u lecenju ukljestenja.I ukoliko ne moze, sta preporucujete?

    Odgovoreno: 26. 08. 2008.
    • Zodol® (ketorolak trometamin) je lek iz grupe nesteroidnih antiinflamatora, analgetika i antipiretika, snažnog analgetičkog dejstva, koji ublažava i otklanja bolove jakog i umerenog intenziteta. Zodol® se koristi samo kao analgetik, za kratkotrajni tretman akutnih bolova (2-5 dana), koji po jačini često zahtevaju primenu opijatnih analgetika. Moze se kombinovat sa Beviplexom.