Postovani doktore, moj muz ima velikih problema sa zeludacnom kiselinom i svaki dan pije ranisan i gelusil, ranije je uzimao i omeprol. Moje pitanje je: kako i da li uopste ti lekovi deluju na spermatogenezu jer se godinama leci od azospermije? Unapred hvala, zabrinuta supruga.

    Odgovoreno: 18. 08. 2008.

Komentari na pitanje: #9407

    • Mog muža je 27. Jula u Grčkoj najverovatnije ujeo slepi mis za celo imao je dva uboda i razmak oko pola cm. Nije ništa osetio ni video jer je spavao. Bio je sav krvav i čelo i kosa i pidžama i jastuk dobro se oseća ali se bojim da mu nešto ne bude. Šta treba da radimo? Puno Vam hvala.