Dobio sam od radiologa da pijem lek Chymoral tri puta po jednu dnevno pre jela,a razlog je pad na trticnu kost pre par meseci koja se na MR ne vidi dobro ali otprilike on kaze da je najverovatnije od udarca smrskana.Preporucio mi je da lek pijem dva meseca a onda da ponovo snimim.Koliko taj lek moze da utice na poboljsanje moga stanja i dali da uzmem i mast Hepalpan da mazem na bolno mesto ??

    Odgovoreno: 14. 08. 2008.
    • Chymoral se koristi za smanjivanje otoka, on nije lek protiv bolova, Ukoliko imate bolove morate da uzimate neki analgetik. Chymoral predstavlja simptomatsku terapiju, sto znaci da otklanja simptome a ne leci nista specijalno. Znaci jne moze da doprinese izlecenju samo da vam olaksa tegobe.Mozete koristiti Hepalpan.

Komentari na pitanje: #9277