Ispala mi je plomba na zubu,boleo me juce,popio sam brufen protiv bolova,jutros nemam bolove ali imam mali otok.Pitanje je da li mogu da pijem dovicin, dok ne odem kod stomatologa u ponedeljak, da bi splasnuo otok?

    Odgovoreno: 10. 08. 2008.
    • Nije preporucljivo piti antibiotike napamet. Ne mora da znaci da ce otok splasnuti od Dovicina. Moguce je da antibiotik nije uopste neophodan. O tome mora odluciti stomatolog na osnovu pregleda i uspostavljanja dijagnoze. Zato ili na hitnu, ili sacekajte ponedeljak ako nemabolova.