Pocituvan prof. dr Srđan P. Vi pisuvam od Makedonija. Bi sakala da znam dali dokolku se prina tab. Furolin kako zastita od bakterija (e.koli) moze da se prima i nekoj lek, napraven od prirodbi bilk na pr. kapki . Se raboti za devojce od 7god. vozdras i dozata na furolin e 1/4 navecer + caj od brusnica So golema pocit M. Daniela

    Odgovoreno: 10. 08. 2008.
    • Furolin je nitrofurantoin. To je stari, ali zaista stari urontiseptik. Danas se u savremenoj medicini upotrebljava vrlo vrlo retko.Postoje mnogo bolji i efikasniji a i manje stetni lekovi za lecenje infekcija urinarnog trakta, narocito kod dece. Imajuci u vidu da ne znam o kojoj se dijagnozi radi i koliko dugo devojcica pije ovajlek ne mogu vam tacnoodgovoriti. Moj vam je savet da zamenite lekara. Siguran sam da je potreban ozbiljniji pristup modernijim lekovima. Da li ima biljnih preparata zaista ne znam, ja se ne bavim alternativnom medicinom. S Postovanjem