postovani,nisam siguran da li sam na pravom mestu?Mene zanima da li su ultra light ciarete manje stetne od obicnih cigareta?

    Odgovoreno: 07. 08. 2008.
    • ne znam ni ja da li ste na pravom mestu ;) mogu vam preneti ono sto ja znam. Manji sadrzaj nikotina i manji sadrzaj katrana sigurno light cigarete cine manje stetnim od uobicajnih cigareta, na kraju krajeva zato su i napravljene. Bilo je pokusaja u naucnoj javnosti da selight cigaretama pripise veca stetnost a zbog aditiva i razliclicitih supstancija koje se u toku proizvodje dodaju da bi imale manje nikotina i katrana. Ja u ovo ne verujem i dok sam pusio pusio sam uvek ultra light cigarete.