Postovani, 3 meseca pijem tbl.Ksalol od 0,25mg.Uzimam ih pred spavanje,zato sto patim od nesanice. Izuzetno mi pomazu,ali se plasim da mozda ne izazivaju zavisnost. Da li da ih i dalje pijem,ili da prestanem? S postovanjem Jovan

    Odgovoreno: 06. 08. 2008.
    • Svi sedativi, pa i Ksalol, mogu da izazovu zavisnost. Skoro sam siguran da se posle 3 meseca svakodnevne primene razvio neki oblik zavisnosti, u sta cete se uveriti ukoliko probate da prestanete sa koriscenjem leka. Nesanica jeste veliki problem, ali mislim da svakodnevno koriscenje nije potrebno.