Postovani dr Pesicu, molim Vas za savet i misljenje. Naime, imala sam velikih problema sa PMS/om i uz savet lekara pijem vec 5/ti mesec OESTROFAKT/E /fitoestrogen. Sada je perioda na 21/vi dan i mnogo se bolje osecam. Obzirom da sam imala veliku kilazu 125 kg. pocela sam, pored rigorozne/zdrave dijete i MEZOTERAPIJU. Rezultati su odlicni i po preporuci dr mezoterapeuta pijem i REDUCIL/10 vec 1 mesec. E sada mi kasni perioda 10 dana a u REDUCIRU sam procitala da to moze da se desi. Ljubazno Vas molim za misljenje sta da radim, kilogrami idu dole, sada imam 90 kg. potrebno mi je da skinem jos 15 do 2o kg, a eto problema sa PMS/om. Sta cu sada da radim i kako da postupim? Doktorka sa mezoterapije dolazi tek u septembru na odmoru je i ne mogu sa njom da se konsultujem, a 15 godina sam imala problema sa velikom kilazom i PMS/om. Hitno mi je i ljubazno Vas jos jednom molim za savet. Postovanje i topao pozdrav / Malina

    Odgovoreno: 06. 08. 2008.
    • Da moguce je da se desi produzenje ciklusa pod uticajem ovog preparata. U principu nemate izbora. Ili cete prekinuti sa njegovim uzimanjem, pa ce se i ciklus srediti ili cete imati problema sa ciklusom, vi morate proceniti sta vam je znacajnije.