Sta je konkretan lek za afte u ustima,koristila sa vitamine,tantum verde,ali one se uvek pojave,nekad su male i ne primetne a nekad su jako velike upaljene i jako bolne.Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 08. 2008.
    • Afte u ustima su posledica najcesce nekog sistemskog poremecaja u celom organizmu, a redje su posledica nekog lokalnog procesa. Morate se detaljno ispitati i videti da li postoje problemi sa imunim sistemom i padom imuniteta, nekom hronicnom infekcijom ili necim trecim. Onda ce se leciti uzrok a ne samo posledice na sluzokozi usne duplje.