postovani doktore, vec par godina lecim se od osteopenije.do sada sam koristila IDEOS i isla u banju na klimatsko lecenje i rehabilitaciju (NISKA BANJA).Od nedavno sam dobila jos neku terapiju pa bih volela vase misljenje o tome a to su JOINT MD 2X2 14 dana IDEOS o+1+1 collagen 3x1,1/2 rheumon gel .S obzirom da je komunikacija sa lekarima inace veoma slaba ja nikakvo objasnjenje nikada nisam dobila niocemu pa bih vas molila par reci o tome.inace imam 47 godina,redovne menstruacije i rezultati krvne slike su sasvim u redu.Veliki pozdrav i unapred puno hvala Ruza

    Odgovoreno: 08. 07. 2008.
    • deos je indikovan u pokusaju korekcije nedostatka vitamina D i kalcijuma, Ovaj lek sadrzi kalcijum i vitamin D3. Moze se koristiti u mnogobrojnim poremnecajima funkcije zglobno-kostanog sistema. Joint MD uz to pomaze normalnoj funkciji i zglobnih hrskavica i normalnom lucenju sinovijalne tecnosti koja ih oiblaze, poboljsavajuci i olaksavajuci tako pokrete u  zglobovima. Kolagen je normalan sastojak vezivnog tkiva koji dodatno olaksava pokrete i funkciju vezivnog tkiva u zglobovima. Rheumon gel se propisuje za smanjenje bolova jer sadrzi antiinflamatorne supstancije.