1. Pitanje broj: #7323

    Pocela sam pre dva ipo meseca zbog stalne napetosti i nekih strahova da pijem sedative,za to vreme sam popila kutiju bromazepama i lorazepama,inace studiram medicinu pa sam planirala kad zavrsim sa ispitima preko leta da se odviknem od toga,i sad pokusavam,prvi put sam izdrzala 48 sati bez toga ali sam jutros osecala toliku slabost i probadanja u grudnom kosu od nervoze tj iscrpljenosti jer nisam ni spavala dobro da sam mislila da cu se onesvestiti pa sam uzela lexilium,zanima me da li je i to deo apstinencijalnog simptoma i da li samo treba da prestanem da ih uzimam i izdrzim i cekam da prodje?koliko dana posle prestanka je potrebno da prodje da bi se simptomi ublazili ili prestali?jer iako sam i pre njih bila nervozna opet sam se osecala 5 puta bolje i samouverenije nego sad,i nisam imala toliko fizicke smetnje kao sad kad ih ne popijem

    Odgovoreno: 07. 07. 2008.

Ostavite komentar