Postovani doktore, da li smem odjednom da popijem: tabl C vitamina, tabl Zinka, Probiotic caps i Flovinin BS - biffidus. Lecim se od Candide i sve je to potrebno uzeti. Znaci, da li moram jednu po jednu tabletu tokom dana ili nije opasno ovako sve uzeti. I zanima me zasto me boli glava i mucninu imam kad popijem zajedno tabletu Zinka i Selena. Mozda imaju medjusobno antagonisticko delovanje. HVala vam.

    Odgovoreno: 19. 06. 2008.
    • Postovana,
      Mozete sve tablete da popijete odjednom. Nema nijednog razloga da vas boli glava posle uzimanja cinka i selena zajedno, a sto se mucnine tice moguce je da bude rezultat ovolikog broja lekova koji se uzimaju odjednom. Imajuci u vidu da je sasvim sve jedno u kom dobu dan cete uzimati koji vitamin, probajte da podelite pa neke uzmite ujutru a druge uvece.