Da li možete da mi date savet šta od lekova i preparata bi bilo dobro da ponesem na odmor-more?Unapred zahvaljujem.

    Odgovoreno: 17. 06. 2008.
    • Postovana,

      Ono sto ja uvek nosim na more su: analgetici, lekovi protiv bolova, Brufen na primer, koji jos moze posluziti i za skidanje povisene temperature, neki od lekova koji mogu biti od koristi kod proliva, Flonivin BS i Loperamid, jedan antibiotik sirokog spektra, recimo Doxiciklin, neki antihistaminik u slucaju reakcije na ujed insekata, Pressing recimo, kreme za smirivanje  reakcije koze na sunce i po nesto od zavoja, flastera i gaza.