Moj decko ima problema sa kicmom,cesto ga boli.Na svoju ruku je poceo da pije Diklofenak Duo,ujutru po jednu.Sad vise ne oseca tegobe.Koliko je dobro ili lose?Moze li Diklofenak Duo biti stetan po nesto drugo?Hvala.

    Odgovoreno: 05. 06. 2008.
    • svako uzimanje lekova na svoju ruku nosi potencijalni rizik. lekar je taj koji odredjuje terapiju. vas decko mora da se javi lekaru i da uradi nekoliko pregleda koji bi pomogli da se utvrdi tacna priroda problema sa kicmom. diklofen duo je dobar lek ali on sluzi samo da otkloni bol ali ne i da resi problem.

Komentari na pitanje: #6256