koliko dugo sme najvise da se pije presing (loratadin)ja imam alergiski rinitis Dg.Rinitis atopika posto sam alergican na sve polene koji se nalaze na listi kod testiranja tako da i pod antihistaminicima postoje alergiske manifestacije a najteze mi je sto svrab i suzenje ociju nikako nije moguce zaustaviti sem za 4 ili 5 sati najvise izgleda da antihistaminici samo toliko uspeju da drze sve pod kontrolom .ja sam presing pio jednom dnevno i to od marta do oktobra ,ali jedna dnevno mi je malo .koliko moze najvise dnevno da se popije i koliko dugo sme da se pije meseci presing .pozdrav

    Odgovoreno: 16. 05. 2008.

Komentari na pitanje: #5570

    • Da li dijabetičari tipa 2, smiju koristiti kortikosteroide? Meni do sada (prije dijabetisa) koristio samo Flosteron.

    • Meni je ovaj odgovor bas pomogao, presing ne uklanja simptome samo ih ublazava ali i to znaci, ja sam ga pila samo jednu kutiju na prolece i jesen, a ostatak meseci se mucila sa kijavicom, ocima i grlom. Mislila sam da ni jedan lek ne deluje duze. Lecila sam alergiju jos od cetrneste godine prvo kod lekara i na torlaku sa nekim vakcinama koje nisu prave inekcije vec se vise zagrebe koza i nanese namaz, i sa homeopatijom i akupunkturom. Nista nije pomoglo pa sam pre par godina odustala i pijem preseing kad treba. Mislim da ne postoji druga metoda lecenja a da deluje.