Dragi doktore, da li se lek Presing moze uzimati uvece pre spavanja a ne ujutru na taste? Inace,dobila sam ga jer od skoro imam problema sa levim frontalnim sinusom i ucestalih simptoma alergije koji nisu vezani ni za sta posebno i traju oko 10 godina.Nakon pregleda ORL mi je predlozio da lek koristim mesec dana iako mi nije radio kozne alergijske testove.

    Odgovoreno: 14. 05. 2008.
    • U principu je moguce koristiti Presing i uvece, ali je imajuci u vidu njegovu farmakokinetiku i maksimalne koncentracije koje postiye bolje i efikasnije da se koristi ujutru. Kao i drugi antihistaminici moye prevenirati alergijske reakcije i zato je potrebno da se korisri duye vremena.