Zbog cega lekari uvek preporucuju hemijske lekove - otrove. Zar ne postoje i prirodni preparati koji nas bar nece trovati. Sta je sa cajevima, propolisom... A vitamin B 17 ?

    Odgovoreno: 14. 05. 2008.
    • Postovani,

      Nekada se lekovi moraju propisati jer razvojem medicine i mnogobrojnim saznanjima o bolestima postalo je sasvim jasno da se samo prirodnim preparatima ne mogu leciti, mnada ne sporim njihovu delotvornost. Nismo u 18 vec u 21 veku i pacijentima moramo pruziti najbolje.