Koji je najbolji lek za dosta cestu migrenu?Unapred zahvalna...

    Odgovoreno: 11. 05. 2008.
    • Postovana,
      U terapiji migrene se danas koristi zaista veliki broj lekova,koji farmokoloski pripadaju razlicitim grupama. Tesko je odgovoriti na pitanje koji je lek najbolji. To zavisi od razloga nastanka migrene, tipa migrene i vasih navika. Upravo zato i postojiveliki broj lekova. Kada se pogeledaju sve pretrage i nalazi onda se moze odluciti o terapiji, a to moze uraditi samo vas neurolog posle detaljne analize.