Postovana,
    interesuje me sta raditi kod upale misica? jel treba uzimati neke lekove ili koristiti nekakve druge metode? unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 04. 2007.
    • Postovana, upala misica ne zahteva poseban tretman, osim naravno mirovanja i unosa dovoljno tečnosti. U pogledu medikamentazne terapije preporučuje se suplementacija kalcijuma, magnezijuma i vitamina B kompleksa. U slučaju izraženih bolova indikovana je upotreba nesteroidnih antireumatika (acetilsalicilna kiselina, ibuprofen).