Poštovani profesore sinu sam davao Imunal kapi kako bih mu podigao  imunitet zbog učestalih prehlada i mogu da Vam kažem da je bilo  uspešno.S obzirom da smo morali da napravimo pauzu najmanje 3  meseca,kako nalaže uputstvo,nakon toga nisam mogao da nađem te kapi u  prodaji.Navodno više se ne prave pa Vas molim da mi odgovorite ,ako ste  upoznati ,da li ih stvarno više ne prave(pravili su ih Lek LJubljana)i  postoji li neka zamena koju buh ja kao odgovoran otac mogao da dajem  svom dvogodišnjem sinu.Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 02. 04. 2008.
    • POstovani,  Imunal je biljni preparat. Na zalost ja zaista ne znam da li ga Lek  Ljubljana i dalje proizvodi i na nasem trzistu ga nema. Postoji veliki  broj slicnih, biljnih, parafarmaceutskih preparata, za podizanje  imuniteta, pa tako mozete koristiti bilo koji od njih, mada leka sa istim  sastavom nema.  Postovanje, Prof. dr Srdjan Pesic