doktor je mom bratu prepisao remeron kao terapiju moze li uz to on piti persen? hvala

    Odgovoreno: 24. 03. 2008.
    • Postovana, Persen je biljni preparat pa verovatno ne bi trebalo da ima nikakvih negativnih interakcija ukoliko se istovremeno koristi sa Remeronom. Moram da priznam da vrlo cesto medjusobne reakcije biljnih i zvanicnih preparata nije ni poznata strucnoj javnosti pa se desava da nas ponekad iznenadi iako je ne cekujemo. Prof. dr Srdjan Pesic