Postovani Dr,molim vas za misljenje o proizvodima,ruske kompanije "ART LIFE",i njihovim biljnim proizvodima,ukoliko ste upoznati,konkretno o preparatu "pulmoklinz" i ivlaksin,da li su provereni i da li ih smem davati detetu u kombinaciji sa GALITIFEN sirupom koji trenutno pije?I misljenje o "CALIVITA"PROIZVODIMA,konkretno o njihovim multivitamineralima za decu a i uopste o svim njihovim proizvodima?Dete ima 2g i 8m.p.s.imaju prezentacije na netu?Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 24. 03. 2008.
    • POstovana, Nazalost ne smatram se kompetentnim za parafarmaceutske proizvode ukljucujuci i biljne preparate. Inace je pravilo da je neki biljni preparat onoliko ozbiljan koliko je ozbiljna bila procedura pri njegovoj registraciji. Naime, ukoliko iza nekog preparat stoji ispitivanje kontrole kvaliteta i registracija od zvanicne drzavne agencije ili neke slicne institucije onda se on moze smatrati relativno sigurnim. Za navedene preparate zaista nemam informacija. Prof. Pesic Srdjan