Pozdrav zaista mi je neophodan hitan odgovor ako je moguce u okviru 24casa. Da li cijalis moze da lose utice tj pogorsa spermogram ukoliko se koristi polovina tabl. Cijalis. Hvala na razumevanju. .

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Sam lek ne moze da pogorsa spermogram. Ali ono sto moze su brojni seksualni odnosi pre pregleda, sto nema veze sa cialisom. Jednostavno je broj i pokretlljivost drugacija ukoliko je muskarac imao visestruke odnose sa brojnim ejakulacijama u prethodna 3 dana, a ako je koristio cialis znaci da ga je uzimao da bi imao odnose. Zato se i savetuje apstinencija najmanje 3 dana pre pregleda. To vam niko nije rekao?