Postovani, imam jedno pitanje za vas. Za sta se primjenjuju nolvadex tablete kod muskaraca? Unaprijed, hvala

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #39681

    • Pozdrav zanima me kako se uzima nolvadex u kojoj meri? Uzimam tostesteron depo i kao da mi se pojavila kvrgica u desnoj sisi i rekli su mi da uzmem nolvadex da ce me to proci pa me zanima kako se uzima imam 97kg.

    • Nolvadex se preporucuje i kod muskaraca da poveca broj spermatozoida. . . . Provereno!!!