Postovani, da li imaju + uticaj neurostimulansi kao acutil fosforo, guarana. . . Tj. Da li zaista prokrvljuju nervno tkivo odrzavajuci psiho osobine na nivou sto se tice koncentracije, memorisanja, inteligencije. . . Ako se upotrebljavaju u preporucenim dozama, da li su pogodni za ono sta se navodi?

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Osim reklama u novinama i na televiziji ja o tome ne znam nista vise, jer to i nije ppolje mog naucnog delovanja. Ako su dozvoljeni znaci da nisu opasno stetni, ali koliko su korisni ne znam. Mislim da sa taurinom ima logike da povecava koncentraciju i omogucava lakse zapamcivanje, odrzanje budnosti i dr.