Poštovani! Da li biste mi mogli odgovorizi na pitanje o nuspojavama koje bi zbog hormona (koje izlučuje hormonska spirala) mogle biti štetne za moju psihu jer sam preboljela prije nekoliko godina depresiju. Sada već cca. 7 godina ne trošim antidepresive i stanje mi je relativno dobro. Da li bi hormonska spirala loše utjecala na moje psihičko stanje?

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #39354

    • Dali pomazu kod glavobolja posto sad citam i vidim da je to za bolesti grla itd. . . . A citao sam nesto o glavoboljama i preporucuju tantum verde?? Pozz