Postovani, hocete mi reci koju su simptomi alergije kod koriscenja leka cardiopirin? Hvala

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Kao i kod drugih alergija. Osip po kozi, promene na licu, svrab, peckanje, a u najtezim slucajevima zujenje u usima, poremecej krvnog pritiska, poremecaj vida, nesvestica, problemi sa disanjem, pojava oteklina narocito u predelu glave i dr. U tom slucaju odmah kod lekara, jer moze biti opasno po zivot.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #39252

    • Daliborka Zecevic 08. 02. 2024.

      Molim vas, možete li mi reći nešto više od ID reakcijama koze. Imam u tri navrata simetrične osipe po kozi, pa se pitam nisu li oni? Svrbe, sitne crvene, promene kao griz a negde spojene u vece fleke. Hvala unapred.