Postovani doktore dali je normalno da posle uzetog leka tetrazepama od 50mg uvece pre spavanja ne osecam nezeljena dejstva? Posto me ukocio vrat vec 5dana, dr opste prakse mi je prepisao diklofenak i tetrazepam tbl od 50mg, i to da pijem pre spavanja. Sinoc sam popila tetrazepam pre spavanjadanas ne osecam kao sto pise u upustvu ni pospanost. . . Dali tako treba? Koliko bih otprilike trebalo dana da pijem taj lek posto mi dr nista nije rekla? Imam 28god, unapred vam hvala

    Odgovoreno: 17. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #39163

    • Ma ja pijem taj lek tetrazepam vec godinu dana i mogu reci da je korisam sto se tice bolovi posadnice i vrat i td. . . Ali ipak nije zdravstveno lepo da se koristi cesti ikakav lek

    • Doktor mi je prepisao tetrazepam dali moze da mi smeta da mi prouzrokuje lupanje srca i otezano disanje molim za odgovor.