Postavio sam pitanje u nedelju, imam druga koji ima problema sa depresijom pa mu je pored seroxsata, dodat i maprotilin, pa ga zanima, posto izbegava lekove, dali sme da uzima dva antidepresiva zajedno. Nadam se da necete ignorisati ovo moje pitanje, i da cu dobiti odgovor.

    Odgovoreno: 17. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Odgovorio sam na to pitanje, a zasto niste dobili odgovor to nije moj problem vec organizatora ovog sajta. Moze da pije zajedno, ali sam naglasio da ne vidim poseban razlog za to. Mora da odluci ordinirajuci lekar.