Da li homeopatske lekove mogu uzimati deca le; ena od limfoblastne leukemije? Dete je prestalo sa uyimanjem terapije pre dve godine i u remisiji je.

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #38621

    • srdjan.pesic@stetoskop.info 14. 09. 2009.

      Moguće je. Ne vidim zašto imate potrebu da polemišete sa mnom. Moj je izbor šta ću da proučavam. Homepatska medicina još uvek nije zvanična medicina i ne izučava se ni na jednom fakultetu, a i da se izučava ne bih se opredelio da se time bavim. Svoje mišljenje možete zadržati za sebe. Ako vi želite da se time bavite izvolite.

    • Da li je moguće da jedan lekar ne zna ništa o homeopatskoj terapiji, a homeopatski lekovi su odobreni i stavljeni u promet od strane agencije za lekove?