Poštovani,
    Koliko je opasno piti lorazepam od 1mg po potrebi, ako dojim dete od dve godine? Kako da prekinem dojenje ako ima baš jako velikih kontraindikacija?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #38170

    • vuckovic dejan 27. 11. 2009.

      Pijem lorazepam dve godine, imao sam jake napade panike, za ove dve godine koriscenja lorazepama nisam imao napade ali sam postao zavistan sifra bolesti je f. 40 f. 13. 2 povremeno srah od straha i gotovo nefunkcionalan, dobio sam i alventu antidepresiv koji nepodnosim previse sam uspavan i depresija je jaca, cini mi se imam cak i suicidne misli koje ranije nisam imao, po prestanku uzimanja alvente stanje mi se stabilizovalo, ranije sam koristio tritico koji mi takodje nije odgovarao, lorazepam pijem 3x1 od 2, 5 mil, zavisons zahteva hospitalizaciju, ali je to u mom slucaju nemoguce jer supruga radi a ja cuvam dva deteta, najvise od svega me interesuje koliko je stetan lorazepam, pretao sam da pijem kafu i da pusim, dali mogu postepeno da prekinem uzimanje lorazepama, unapred hvala na odgovoru, i molio bih vas ako mozete da mi odgovorite na e-mail, inace sam zaboravio da vam napomenem da sada imam srah od antidepresiva ali ako mi se stanje pogorsa moracu po treci put da pokusam sa nekim antidepredivom, mislim da ce mi dosta znaciti vase misljenje. Hvala jos jednom dejan_vuckovic@hotmail. Com