Poštovani,
    Nisam baš sigurna da li postavljam pitanje na pravom mestu ali se nadam da ćete mi pomoći. Uskoro se vraćam na fakultet koji sam zbog udaje i rađanja deteta zapostavila. Interesuje me da li postoje neke tablete kojima mogu da pospješim pamćenje, koje će mi pomoći prilikom učenje a koje mi naravno ne mogu škoditi ni u kom smislu? Možda bi najbolje bilo da nabavim neke na biljnoj bazi. Imam dete, milion obaveza. Stvarno će mi trebati pomoć pošto nekad ne mogu da se skoncentrišem, misli mi lutaju, razmišljam o svemu i svačemu.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Na pravom ste mestu, ali Vam ja ne mogu dati pravi savet. Probajte u apoteci. Ima puno preparata za poboljšanje pamćenja. Ja lično preporučujem zdrav život sa sportskim aktivnostima i zdravom hranom bogatom vitaminima.