Postovani! Zanima me vase misljenje o leku "zyban", u smislu, koriiscenja tog leka priliom odvikavanja od pusenja? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.
    • Poštovani,
      To je jedino zvanicno sredstvo za odvikavanje od pusenja. Nema boljeg nacina. Nema medjutim ni jednog sredstva koje umesto vas moze odluciti da prestanete da pusite. Lek samo pomaze. Ima puno nezeljenih dejstva, ali treba izdrzati ukoliko elite da prestanete da pusite.