Poštovani,
    Ginekolog moje supruge nam je (posto oko godinu dana radimo na začeću, ništa se ne događa a radili smo sve analize i dobre su pa on kaže da je psiha u pitanju) predložio da pijemo " tribesten" koji utiče na libido i povećava broj i ubrzava spermatozoide. Skeptičan sam prema tom leku jer ga u Srbiji nema, on je za njega čuo na nekom seminaru. Molim Vas pomozite mi i recite mi nešto o njemu.
    Veliko hvala

    Odgovoreno: 24. 08. 2009.
    • Poštovani,
      To je neka vrsta pomoćnog leka, biljnog porekla ( tribulus terrestris) ako se dobro sećam. Popravlja seksualnu aktivnost, popravlja i produžuje erekciju kod muškarca. Smatra se da kod žena pomaže stvaranju i oslobađanju jajnih ćelija. Nije hormon. Navodno da nema opasnih neželjenih efekata, mada sam ja sumnjičav prema takvim preparatima jer nisu dobroispitani. Iako su biljni mogu biti opasni po nekada. Popravlja mišićnu masu pa ga koriste i sportisti a naročito bodibilderi.