Poštovani,
    Kako se pije tulip (ujutru, uveče, pre jela, posle jela) i kakva je razlika između tulipa i sortisa? Povišeni su i holesterol i trigliceridi.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #37223

    • Pijem tulip mesec dana, osecam trnjenje u glavi od zadnjeg dela prema gore, povisen krvni pritisak, prekidam ga samoinicijativno, mesec dana ga ne pijem, osecam se dobro, nakon pauze od mesec dana evo ponovo ga pijem 5 dana, isti problemi se javljaju, neznam sta da radim. Napominjem da imam problem sa stitnom i uz eutiroks zadnji nalaz bio je odlican ali je holesterol 8, 5 i trigliceridi 3, 2 i zbog toga mi je prepisan tulip. Sta da radim. Hvala unapred.