Poštovani,
    Za šta je namenjen tačno sprej herpigen, i da li je moguće da se koristi kod hpv infekcije.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #37114

    • Postovani doktore, da li herpigen sprej pomaze kod lecenja hpv virusa i koliko moze da pomogne, posto koliko znam, virus ne moze potpuno da nestane iz organizma? Hvala naravno da moze biti od neke pomoci. Trajnije resenje je hpv vakcina. Raspitajte se u vasem mestu da li se moze dobiti. -odgovor istog doktora 18. 06. 2008

    • Doktor je na pitanje "da li herpigen sprej pomaze kod lecenja hpv virusa i koliko moze da pomogne, posto koliko znam, virus ne moze potpuno da nestane iz organizma" odgovorio "naravno da moze biti od neke pomoci. Trajnije resenje je hpv vakcina. Raspitajte se u vasem mestu da li se moze dobiti. " (odgovoreno 18. 06. 2008) .