Postovani, zanima me dali smem detetu od 4godine davati imunal kapi i ako smem koliko, s obzirom da u uputstvu pise kako se daju deci od 6-12 godina, i od 12 pa na dalje, a ne pise dali se mogu ili ne mogu davati deci mladjoj od 6 godina? Hvala

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Radi se o ekstraktu ehinacee, znaci o biljnom preparatu, pa nema ni dovoljno informacija niti klinickih studija. Verovatno je da smete da dajet detetu i mladjem od 4 godine, ali u kojoj dozi ne mogu vam reci. Neka odredi lekar koji je preporucio i koji verovatno i ima vise iskustva.