Poštovani,
    Da li ima leka za adenokarcinom na bele drubove. Nije sa metestazom. Dve godine sa citostaticama bez ikakvuh zračenja. Ako mogu da dobiem ikakav odgovor, ako nije Vam teško napišite.
    Unapred Vam puno hvala. Pozdrav iz ohrida.

    Odgovoreno: 18. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Nije mi teško, ali postoje različiti oblici tumora i terapiju određuju čitave grupe onkologa, internista i hirurhga koji čine onkološke konzilijjume. To se radi po protokolima i prilagođava svakom pacijentu. Siguran sam da ste do sada dobili pravu terapiju. Ja ne mogu internetom to da određujem.
      Pozdrav.