Poštovani,
    Izvinjavam se što Vas ponovo mučim svojim pitanjima, ali ne bih volela da pogrešim, pogotovo ne sa lekovima. Da li je moguća kombinacija Diflucan od 100 mg, Zolofta od 50 mg, propranolola od 40-80mg (po potrebi zbog tahikardije)? Nakon tri godine i velikog broja specijalista (45) najzad se dg. Candida spp ( problemi gutanja). Ali ona je stvorila anksioznost. Koristila sam bromazepam i propranolol. Izbacila bih bromazepam, jer znate njegove indikacije i kontraindikacije, a sem toga ne leči uzrok već posledicu. Koje je Vaše mišljenje u vezi prethodno postavljene kombinacije lekova, da li je moguća ili ne. Najsrdačnije Vam se zahvaljujem na razumevanju i prethodnim odgovorima. Izuzetni ste!
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 18. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Nemam posebno mišljenje jer se terapija prilagođava svakom pacijentu. Nisam siguran da li je Vama bromazepam neophodan. O tome mora da odluči Vaš neuropsihijatar. Moguća je ova kombinacija ukoliko su doze odgovarajuće, tim pre što lek za gljivice nećete stalno koristiti.
      Pozdrav.