Koliko je opasno kosistiti postinor2 ukoliko je osoba nekada koristila antiepileptike, a već 2 godine ih ne koristi?

    Odgovoreno: 18. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #36295

    • Pozdrav,
      imam problem sa peckanjem i nekom toplinom koju osećam u vagini, nisam imala nezaštićene odnose sa partnerom, pre četiri dana smo imali odnose, a meni je menstruacija prošla u prošli četvrtak, malo sam se prehladila u medjuvremenu, tj. imam upalu grla, pa me zanima, ja ću u svakom slučaju otići kod ginekologa na kontrolu, napomenula bih i da sam tek skoro nakon dužeg vremena počela da ponovo upražnjavam seksualne odnose, nisam imala veliki broj partnera i uvek smo koristili prezervativ, pa me zanima da li je ovo neka infekcija ili su ovi simptomi mogući i zbog prehlade?